1 800 Ft
cca 1900-1930 Vegyes portré fotó tétel, többségében hölgyek népviseletben vagy magyaros viseletben, össz. 24 db, közte 4 db keményhátú fotó klf. műtermekből (Sellei Károly Újpest, Erdős Gyula Újpest, Gerber Budapest), többi fotólap, néhány jelzett budapesti műtermekből (Fotó Lux, Kalmár, Rosenbaum Jenő), egyik színezett, 10,5x6,5 és 16,5x10 cm közötti méretekben