12071.
452. Lezárult gyorsárverés
Órák
15 000 Ft
39,79 EUR, 42,86 USD
19. sz. vége, Budapesti órásmester által készített felesütős falióra, porcelán számlappal, nem működik, fa tokja kopott, alján töredezett, kulcsa megvan, 61x23x14 cm