15618.
452. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
5 000 Ft
Az Országos Magyar Királyi Zeneművészeti Főiskola jubileumi emlékkönyve 1875-1925. Bp., 1925., Országos Magyar Királyi Zeneművészeti Főiskola. Fekete-fehér illusztrációkkal. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.