1978 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kés jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 6... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000015/1978-EzustAg-Georg-Jensen-dan-disz-kes-jelzett-h-16-5-cm-netto-61-g-Aranyozott-hibatla~II3011189
3011189
20227
452
22000
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
22 000 Ft 59,46 EUR , 64,71 USD
Leírás: 1978 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kés jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 61, g Aranyozott, hibátlan
: karap_norbert