Amerikai Egyesült Államok 1929-1958. "Western Electric Sound System" jelzett Ag gomblyukjelvény (2,29g/0.935/6,5x27mm) T:2
USA 1929-1958. "Western Electric Sound System" hallmarked Ag buttonhole badge (2,29g/0.935/6,5x27mm) C:XF
Amerikai Egyesült Államok 1985. "Kobe Universiade 1985 Belluno USA" zománcozott, aranyozott fém jelvény (25x25mm) T:UNC
USA 1985. "Kobe Universiade 1985 Belluno USA" enamelled, gilt metal badge (25x25mm) T:UNC
Ausztria DN "Szent Rupert - Mariazeller-i Felekezet, Bécs / Mária imádkozz értünk" sárgaréz vallási medál füllel (48x34mm) + "Szent Szív" filc felvarró (?) (48x36mm) T:XF
Austria ND "St. Ruprecht - Mariazeller Verein Wien / Hl. Maria bitt für Uns" brass religious pendant with ear (48x34mm) + "Sacred Heart" felt stitcher (?) (48x36mm) C:XF