Bulgária ~1960. "Bulgária 1300 éves" aranyozott fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti tokban T:UNC
Bulgaria ~1960. "1300 years old Bulgaria" gilt metal decoration with original ribbon, in original case C:UNC
Bulgária ~1960. "Bulgária 1300 éves" aranyozott fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti de sérült tokban T:UNC
Bulgaria ~1960. "1300 years old Bulgaria" gilt metal decoration with original ribbon, in original but damaged case C:UNC
Csehszlovákia ~1920. "A Csehszlovák Postai és Távírói tisztviselők prágai központja (Ústředí ČSL Poštovních a Telegraf zřízenců v Práze)" bronz jelvény "Karnet-Kyselý Praha XI" gyártói jelzéssel (17x31mm) T:XF tű letört
Czechoslovakia ~1920. "The headquarters of Czechoslovakian Post and Telegraph officials in Prague" bronze badge with "Karnet-Kyselý Praha XI" maker's mark (17x31mm) C:XF pin broken
Csehszlovákia ~1920. "Csehszlovák Ipari és Közlekedési Intézmények Szövetsége (ČSL Unie Zřízenců obch prům kancel a dopravy)" bronz jelvény (17x31mm) T:XF tű letört
Czechoslovakia ~1920. "Czechoslovakian Union of Institutions of Industry and Transport" bronze badge (17x31mm) C:XF pin broken
Nagy-Britannia 1935. "V. György és Mária ezüstlakodalma" aranyozott fém emlékérem mellszalagon (26,5mm) T:AU sérült szalag
Great Britain 1935. "Silver Wedding of George V and Mary" gold plated metal commemorative medallion on ribbon (26,5mm) C:AU damaged ribbon
Német Harmadik Birodalom 1939. "XVII. Nemzetközi Mezőgazdasági Kongresszus, Drezda" bronz jelvény "Deschler u. Sohn, München 9." gyártói jelzéssel (38mm) T:XF
German Third Reich 1939. "XVII. International Landwirtschafts Kongress Dresden (17th International Agricultural Congress Dresden)" bronze badge with "Deschler u. Sohn, München 9." maker's mark (38mm) C:XF
NDK ~1950-1960. "Hans Beimler - FDJ (Freie Deutsche Jugend)" részben festett, bronzozott fém Szabad Német Ifjúsági jelvény műanyag tokban (45x30mm) T:XF
GDR ~1950-1960. "Hans Beimler - FDJ (Freie Deutsche Jugend)" partially painted, bronzed metal badge in plastic case (45x30mm) T:XF