https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 112

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1967. Day of Aero & Astro Philately - New York kétoldalas fém emlékérem, peremében W. Germany jelzéssel (40mm) T:UNC (eredetileg PP) USA 1967. Day of Aero & Astro Philately - New York double-sided metal medallion with W. Germany mark on the edge (40mm) C:UNC (originally PP)
32681.

Amerikai Egyesült Államok 1967. "Day of Aero & Astro Philately - New York" kétoldalas fém emlékérem, peremében "W. Germany" jelzéssel (40mm) T:UNC (eredetileg PP) USA 1967. "Day of Aero & Astro Philately - New York" double-sided metal medallion with "W. Germany" mark on the edge (40mm) C:UNC (originally PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1972. Vadon élő állatok védelme - Barna pelikán kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (25,16g/0.925/38mm) T:AU (eredetileg PP) USA 1972. Wildlife Conservation - Brown pelican double-sided, Ag medallion, hallmarked on the edge (25,16g/0.925/38mm) C:AU (originally PP)
32682.

Amerikai Egyesült Államok 1972. "Vadon élő állatok védelme - Barna pelikán" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (25,16g/0.925/38mm) T:AU (eredetileg PP) USA 1972. "Wildlife Conservation - Brown pelican" double-sided, Ag medallion, hallmarked on the edge (25,16g/0.925/38mm) C:AU (originally PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
USA 1976. Amerikai Forradalom Bicentenárium - George Washington aranyozott bronz emlékérem műanyag zsetonnal, eredeti lezárt fóliatokban (38mm) T:UNC USA 1976. American Revolution Bicentennial - George Washington gilt bronze commemorative medallion with plastic token, in original closed foil packing (38mm) T:AU
32683.

USA 1976. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - George Washington" aranyozott bronz emlékérem műanyag zsetonnal, eredeti lezárt fóliatokban (38mm) T:UNC USA 1976. "American Revolution Bicentennial - George Washington" gilt bronze commemorative medallion with plastic token, in original closed foil packing (38mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1985. Georgia-i Egyetem bicentenárium öntött bronz emlékérem tokban. Szign.: William J. Thompson (78mm) T:1 United States 1985. The University of Georgia Bicentenial cast bronze commemorative medallion in case. Sign: William J. Thompson (78mm) C:UNC
32684.

Amerikai Egyesült Államok 1985. "Georgia-i Egyetem bicentenárium" öntött bronz emlékérem tokban. Szign.: William J. Thompson (78mm) T:1 United States 1985. "The University of Georgia Bicentenial" cast bronze commemorative medallion in case. Sign: William J. Thompson (78mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1996. George Burns 100. születésnapja / Cedars-Sinai Medical Center aranyozott bronz emlékérem, peremen THE FRANKLIN MINT jelzéssel (76mm) T:AU (PP) USA 1996. George Burns 100th Birthday / Cedars-Sinai Medical Center gilt bronze, on the edge with THE FRANKLIN MINT mark (76mm) C:AU (PP)
32685.

Amerikai Egyesült Államok 1996. "George Burns 100. születésnapja / Cedars-Sinai Medical Center" aranyozott bronz emlékérem, peremen "THE FRANKLIN MINT" jelzéssel (76mm) T:AU (PP) USA 1996. "George Burns 100th Birthday / Cedars-Sinai Medical Center" gilt bronze, on the edge with "THE FRANKLIN MINT" mark (76mm) C:AU (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok DN Sigillum Collegii Nazareth Roffensis 1924 fém emlékérem márványtömbön, papírtokban (38mm) T:UNC USA ND Sigillum Collegii Nazareth Roffensis 1924 metal commemorative medallion on marbe block, in paper case (38mm) C:UNC
32686.

Amerikai Egyesült Államok DN "Sigillum Collegii Nazareth Roffensis 1924" fém emlékérem márványtömbön, papírtokban (38mm) T:UNC USA ND "Sigillum Collegii Nazareth Roffensis 1924" metal commemorative medallion on marbe block, in paper case (38mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztrália 1988. Oktatás / Ausztrália bicentenáriuma kétoldalas Cu-Ni emlékérem karton díszlapon. Az érem előlapját a magyar származású Michael Meszaros (1945-), Mészáros Andor (1909-1972) fia tervezte. (40mm) T:UNC Australia 1988. Education / Australias bicentenary two-sided Cu-Ni medallion in paper case. The obverse of the medal was designed by the Hungarian origin Michael Meszaros (1945-), son of Andor Mészáros (1909-1972) (40mm) C:UNC
32687.

Ausztrália 1988. "Oktatás / Ausztrália bicentenáriuma" kétoldalas Cu-Ni emlékérem karton díszlapon. Az érem előlapját a magyar származású Michael Meszaros (1945-), Mészáros Andor (1909-1972) fia tervezte. (40mm) T:UNC Australia 1988. "Education / Australia's bicentenary" two-sided Cu-Ni medallion in paper case. The obverse of the medal was designed by the Hungarian origin Michael Meszaros (1945-), son of Andor Mészáros (1909-1972) (40mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1857. Császári-királyi Mezőgazdasági Társaság Bécsben - Ötven éves jubileumi ünnepség 1857 kétoldalas bronz plakett. Szign.: C. Radnitzky (67mm) T:AU,XF patina Austria 1857. KK Landwirthschafts-Gesellschaft in Wien - Fünfzig Jahrige Jubelfeier 1857 two-sided bronze plaque. Sign.: C. Radnitzky (67mm) C:AU,XF patina
32688.

Ausztria 1857. "Császári-királyi Mezőgazdasági Társaság Bécsben - Ötven éves jubileumi ünnepség 1857" kétoldalas bronz plakett. Szign.: C. Radnitzky (67mm) T:AU,XF patina Austria 1857. "KK Landwirthschafts-Gesellschaft in Wien - Fünfzig Jahrige Jubelfeier 1857" two-sided bronze plaque. Sign.: C. Radnitzky (67mm) C:AU,XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
EUR
,
142,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1861. Kétoldalas gyermekáldás alkalmából kiadott bronz emlékérem ADINOLPHI ET LVCRETIAE - FILIVS / HENRICVS LVDOVICVS CAROLVS MARIA HECTOR VINCENTIVS LVCCHESIVS PALLIVS RVFVS NATVS BRVNSEE IN STYRIA XIV. KAL. SEPTEMBRIS. MDCCCLXI LVSTRALI E FONTE SVSECPTVS AB HENRICO ET LVDOVICA BORBONIIS (58mm) T:XF patina, ph.
32689.

Ausztria 1861. Kétoldalas gyermekáldás alkalmából kiadott bronz emlékérem "ADINOLPHI ET LVCRETIAE - FILIVS / HENRICVS LVDOVICVS CAROLVS MARIA HECTOR VINCENTIVS LVCCHESIVS PALLIVS RVFVS NATVS BRVNSEE IN STYRIA XIV. KAL. SEPTEMBRIS. MDCCCLXI LVSTRALI E FONTE SVSECPTVS AB HENRICO ET LVDOVICA BORBONIIS" (58mm) T:XF patina, ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
EUR
,
102,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1873. Világkiállítás Bécs 1873 - Britannia / Ferenc József Sn emlékérem füllel. Szign.: A.S. (27mm) T:XF Austria 1873. Weltausstellung Wien 1873 - Britannia / Franz Joseph Sn medallion with ear. Sign: A.S. (27mm) C:XF
32690.

Ausztria 1873. "Világkiállítás Bécs 1873 - Britannia / Ferenc József" Sn emlékérem füllel. Szign.: A.S. (27mm) T:XF Austria 1873. "Weltausstellung Wien 1873 - Britannia / Franz Joseph" Sn medallion with ear. Sign: A.S. (27mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1898. Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára 1848-1898 kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,99g/26mm) T:AU,XF patina, kis karc Austria 1898. 50th Anniversary of Franz Josephs reign 1848-1898 two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,99g/26mm) C:AU,XF patina, small scratch
32691.

Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára 1848-1898" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,99g/26mm) T:AU,XF patina, kis karc Austria 1898. "50th Anniversary of Franz Josephs' reign 1848-1898" two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,99g/26mm) C:AU,XF patina, small scratch

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
EUR
,
51,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1910. IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910 bronz emlékérem. Szign.: Hofner (60mm) T:1-,2 kis ph. Austria 1910. IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910 bronze commemorative medallion. Sign.: Hofner (60mm) C:AU,XF small edge error
32692.

Ausztria 1910. "IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910" bronz emlékérem. Szign.: Hofner (60mm) T:1-,2 kis ph. Austria 1910. "IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910" bronze commemorative medallion. Sign.: Hofner (60mm) C:AU,XF small edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz