Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 459

1999. Budakeszi Reformátusok - Határainkon túl élő magyarok emléktemploma / Áldjad én lelkem az urat és ne feledkezzél semmi jótéteményéről - Zsoltárok könyve 103/2. kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (141mm) T:AU
31299.

1999. "Budakeszi Reformátusok - Határainkon túl élő magyarok emléktemploma / Áldjad én lelkem az urat és ne feledkezzél semmi jótéteményéről - Zsoltárok könyve 103/2." kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (141mm) T:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
1999. 10 éves a Messer Hungarogáz ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:PP patina
31300.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,33
1,43
1999. MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás 1999. ezüstözött bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) + 2000. Az államalapítás ezeréves emlékére - István király / Hunphilex Budapest International Stamp Exhibition ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31301.

1999. "MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás 1999." ezüstözött bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) + 2000. "Az államalapítás ezeréves emlékére - István király / Hunphilex Budapest International Stamp Exhibition" ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
2000. MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1 Adamo BP50
31302.

2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1 Adamo BP50

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,33
1,43
~2000. Szent Kristóf / Társadalombiztosításért ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU
31303.

~2000. "Szent Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
31304.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
2001. MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849 kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,22g/0.999/42,5mm) T:PP
31305.

2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,22g/0.999/42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
2000. Pápa - Millenium / Pápa - Ezredforduló Tiszteletére kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: CZS (42,5mm) T:UNC
31306.

2000. "Pápa - Millenium / Pápa - Ezredforduló Tiszteletére" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: CZS (42,5mm) T:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
2000. Magyar Millenium MM - Vasvár / SIGILLUM CIVIVM CASTRI FERREI ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU
31307.

2000. "Magyar Millenium MM - Vasvár / SIGILLUM CIVIVM CASTRI FERREI" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
2000. Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Magyar koronázási jelvények bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31308.

2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Magyar koronázási jelvények" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
2000. A keresztény Magyarország megteremtői - István - Gizella - 1000 - Államalapítás évfordulójára - Szt. István Nagyboldogasszony oltalmába helyezi Magyarországot - Mária országa kétoldalas bronz emlékérem T:AU
31309.

2000. "A keresztény Magyarország megteremtői - István - Gizella - 1000 - Államalapítás évfordulójára - Szt. István Nagyboldogasszony oltalmába helyezi Magyarországot - Mária országa" kétoldalas bronz emlékérem T:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
2000. Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés aranyozott fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:AU,XF
31310.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft