Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 459

Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben jelzett Ag emlékérem (31,27g/0.925/42,5mm) T:UNC.AU (eredetileg PP)
30950.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem (31,27g/0.925/42,5mm) T:UNC.AU (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
30951.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Bognár György (1944-) 1995. Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 aranyozott-, ezüstözött fém és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
30952.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
Bognár György (1944-) 1996. Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 150 éves a balatoni gőzhajózás 1846-1996 piedfort aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
30953.

Bognár György (1944-) 1996. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 150 éves a balatoni gőzhajózás 1846-1996" piedfort aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
Bognár György (1944-) 1996. A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Nagykanizsa Város Polgármesteri Hivatala / Kanizsa várának emlékkapuja állíttatta a Városvédő Egyesület ezüstözött fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU (egyik eredetileg PP) patina
30954.

Bognár György (1944-) 1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Nagykanizsa Város Polgármesteri Hivatala / Kanizsa várának emlékkapuja állíttatta a Városvédő Egyesület" ezüstözött fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU (egyik eredetileg PP) patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Bognár György (1944-) 1987. Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987 piedfort Ag emlékérem (72,50g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo EG3
30955.

Bognár György (1944-) 1987. "Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987" piedfort Ag emlékérem (72,50g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo EG3

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
102,86
Bognár György (1944-) 1998. 150 éves a magyar népképviselet Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,21g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP)
30956.

Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,21g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
Bognár György (1944-) 2000. Ezeréves Magyarország / Kétezer éves a kereszténység peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,55g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (ezüst eredetileg PP) patina
30957.

Bognár György (1944-) 2000. "Ezeréves Magyarország / Kétezer éves a kereszténység" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,55g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (ezüst eredetileg PP) patina

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
Bognár György (1944-) Városi Tanács - Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyaroroszági Belgyógyász Kongresszus, Gyöngyös 1986. október 2-3. Ag és bronz emlékérem pár (34,74g/0.640/42mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
30958.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
Bognár György (1944-) DN Budapest nevezetességei - Szent István Bazilika jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (31,10g/0.999/42,5mm) T:PP
30959.

Bognár György (1944-) DN "Budapest nevezetességei - Szent István Bazilika" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (31,10g/0.999/42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest) Br emlékérem (60mm) T:2 korr.
30960.

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest)" Br emlékérem (60mm) T:2 korr.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest) kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- ph.
30961.

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest)" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- ph.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft