Kerámiák

Tételek száma: 157

Berky jelzéssel: Népi ruhás fiú. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 13,5 cm
11060.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Szilágyi jelzéssel: Mázas kerámia gyertyatartó és olajmécses, tölgyleveles-makkos díszítéssel. Hibátlan, m: 8 - 13,5 cm
11061.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
11062.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
DR jelzéssel többmázas kerámia váza, minimális kopással, m: 31 cm
11063.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,67
12,57
cca 1930 Hal figurális lámpatest. Festett kerámia, kis kopással, m: 26 cm
11064.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,59
15,71
Vésett madármintás fekete kerámia váza, padlóváza. Sorszámozott, kis kopással, m: 41 cm
11065.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Magyar iparművész, mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 29 cm
11066.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Stehla német Art Deco kerámia váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11067.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
cca 1960 Iparművészeti Vállalat kerámia sün ikebana, címkével jelzett, hibátlan, h: 18 cm
11068.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,24
18,57
Bitossi rimini blue olasz MCM kancsó, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 28 cm
11069.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Magyar népi szecessziós kerámia váza 1902, Szekszárd. Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibákkal 18 cm
11070.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Csörgő korsó, antik vizes korsó. Mázas cserép. Kisebb mázsérülésekkel, m: 17 cm
11071.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft