Porcelán

Tételek száma: 315

11157.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
530,50
571,43
11158.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
212,20
228,57
11159.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
Zsolnay kacsa figurális névjegykártya tartó. Formába öntött fehércserép, ökörvér színű eozinmázzal borítva, alján eozinnal pecsételt jelzés. Terv.: Török János. Kopással, kis lepattanással, m: 13,5 cm
11160.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
11161.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
11162.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
Zsolnay váza: Vágyakozás. Szecessziós stílusú nőalakkal díszített, szájánál virágszerűen szétnyíló váza, savmaratott felületén zöldes és arany eozinmázakkal festett. Alján jelzett. Minimális kopottsággal, m: 24,5 cm
11163.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
116,71
125,71
11164.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
11165.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
11166.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
Herendi Viktória mintás pecsenyés tál, jelzéssel, hibátlan, 37x28 cm
11167.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
11168.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft