Fischer Emil (1863-1937): Porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott 37,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Fischer-Emil-1863-1937-Porcelan-pecsenyes-tal-jelzett-kopott-37-5x25-5-cm~II2835083
2835083
11322
452
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,61 EUR , 11,43 USD
Leírás: Fischer Emil (1863-1937): Porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott 37,5x25,5 cm
: nagy_andras