Herendi Hófehérke és a hét törpe, kézzel festett, jelzett, Hófehérke k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Hofeherke-es-a-het-torpe-kezzel-festett-jelzett-Hofeherke-koronaja-serult-egy~II2954358
2954358
11168
452
40000
Leírás: Herendi Hófehérke és a hét törpe, kézzel festett, jelzett, Hófehérke koronája sérült, egyébként hibátlan, m: 5 és 14 cm között.
: karap_norbert