Herendi MF mintás süteményestál készlet, 6 db, kopással, 2 tálon reped... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-MF-mintas-sutemenyestal-keszlet-6-db-kopassal-2-talon-repedessel-jelzett-d-19-~II3005042
3005042
11206
452
Leírás: Herendi MF mintás süteményestál készlet, 6 db, kopással, 2 tálon repedéssel, jelzett, d: 19 cm
: karap_norbert