Hollóházi paradicsommadár mintás porcelán füles váza. Matricás, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-paradicsommadar-mintas-porcelan-fules-vaza-Matricas-jelzett-apro-kopasnyomokk~II3012578
3012578
11280
452
Leírás: Hollóházi paradicsommadár mintás porcelán füles váza. Matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 36 cm