Josef Steidl Znaim porcelánfajansz historizáló mini posztamens, kézzel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Josef-Steidl-Znaim-porcelanfajansz-historizalo-mini-posztamens-kezzel-festett-tetejen-puttok~II3012953
3012953
11450
452
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Josef Steidl Znaim porcelánfajansz historizáló mini posztamens, kézzel festett, tetején puttókkal, jelzett, sérült, m: 10 cm, d: 9 cm (tetején)