cca 1930 Zsolnay irizáló mázas teás készlet, aranyozott kartusokban kl... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/cca-1930-Zsolnay-irizalo-mazas-teas-keszlet-aranyozott-kartusokban-klf-historizalo-mintakka~II3011744
3011744
11159
452
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: cca 1930 Zsolnay irizáló mázas teás készlet, aranyozott kartusokban klf historizáló mintákkal díszíve. Jelzett, kopással, teljes.
: karap_norbert