10535.
453. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
20 000 Ft
9
Andy Warhol (1928-1987): Dennis Hopper. Ofszet litográfia, papÃr, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 63/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsÃtvánnyal / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm