20 000 Ft
Andy Warhol (1928-1987): Superman. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 83/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal / Ofset Lithography on paper, with certificate 42x33 cm