120 000 Ft
Hubay-Cebrián Andor (1898-1971): Napfényes tisztás, 1926. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Galleria Pesaro, Milano raglapjával, 1927. évi dátummal és Magyar Nemzeti Galéria bélyegzőjével. Feltehetően kiállítva: Galleria Pesaro, Milano, 1927. Dekoratív, sérült fakeretben, 46×40 cm