Durkó Gábor (1916-2003), össz. 5 db mű: Alakok és halak. Monotípia vagy vegyes technika, papír. 2 db jelzett. Részben sérült. 42x30 cm körüli méretekben.
Derkovits Gyula (1894-1934): Dózsa. Nyomat, papír, jelzés nélkül, Derkovits Gyula özvegyének autográf ajándékozási soraival Barta György művész részére. Üvegezett fakeretben. 33×30 cm
Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), dán festő: Hölgyek, 1960. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 74x54 cm. / Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), Danish painter: Ladies, 1960. Oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse. Framed. 74x54 cm.