Festmények és grafikák Tételek száma: 536
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2817803
10297
453
Koncz Eta (?-2016): Faluszéle. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 55×84 cm 2380329
10298
453
Katymári Krizsán Antal (1916-1996): Téli alkonyat. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26,5×38 cm 2380326
10299
453
Katymári Krizsán Antal (1916-1996): Játékbaba. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fa keretben. 45×26 cm 2968578
10300
453
Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. 2945734
10301
453
14000
Kismányoki Károly (1943-2018 ): Láthatár - Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm 2782108
10302
453
Klimó István (1883-1961): Portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 68×55 cm 2650437
10303
453
Kerekes József (1892-1938): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 18×20 cm 2872317
10304
453
Kéri Imre (1945- ): Csónak, 1979. Szén, papír, jelzett. 29,5x42 cm 2492580
10305
453
Kiss Ilona (1955-): Jean-Claude, 2004. Litográfia, papír, jelzett. XII/XVI számozással. Kiss Ilona autográf ajándékozási soraival. 21,5x18 cm 3018083
10306
453
Kallus László (1924-1998): Portré (karikatúra), 1973. Filctoll, papír. Jelzett. 21x15 cm 2987352
10307
453
Kondor Béla (1931-1972): Madár, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×8 cm 2987355
10308
453
Kondor Béla (1931-1972): Gondolkodó, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft