Nagy Gabriella (1968): Jó messze II. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán is szignált. Néhány kis felületi karccal. 120x180 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Nuridsány Zoltán (1925-1974): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
Nolipa István Pál (1907-1986): Hullámvasút (Vidámpark), 1966. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Paszpartuban. 37x28 cm
Nolipa István Pál (1907-1986): Éljen a köztársaság (Május elsejei felvonulás), 1946. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 50x65 cm