Festmények és grafikák Tételek száma: 536
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2543568
10395
453
5500
Pupler Ágnes (1974-): Kék akt. Akril, vászon. Jelzett. 58x24,5 cm 2566145
10396
453
Pupler Ágnes (1974-): Szerelmesek. Akril, vászon. Jelzett. 50x50 cm 2662173
10397
453
P. Gellért László(?-): Vároldal Bazilika. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban. 2662176
10398
453
P. Gellért László(?-): Dunapart, Zebegény. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban. 2751468
10399
453
55000
Ľudovít Pitthordt (1860-1946): Pipázó portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, sérült korabeli fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferenc budapesti képkeretező töredékes címkéjével. 73x43 cm / Ľudovít Pitthordt (1860-1946), Slovak painter: Man with pipe. Oil on canvas, signed lower left. Damaged. Framed, with the label of framer Ferenc Hoffmann on the reverse. 73x43 cm 2865083
10400
453
Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 33×28 cm 2865079
10401
453
Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 33×28 cm 2735852
10402
453
Pataky Ferenc (1897-1962): Rajzoló lány, 1956. Ceruza, papír. Papírra ragasztva. 24x17 cm 2743075
10403
453
Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal, 50×37,5 cm 2891119
10404
453
Rau Tibor (1934-2000): Téli idill (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 24x21 cm. 2970176
10405
453
Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29,5x14 cm 3020004
10406
453
Ruszkay György (1924-1998): Illusztráció(terv) a Füles - 33 plusz egy vicc rejtvényújsághoz. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzett. Lapméret: 21x10 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft