Andy Warhol (1928-1987): Dennis Hopper. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 63/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm
Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Faluvége. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Fakeretben. 60x80,5 cm
Andy Warhol (1928-1987): Superman. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 83/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal / Ofset Lithography on paper, with certificate 42x33 cm