Contrafehtung der Vestung Tokay...1566. Tokaj fametszetű ostromképe. A lap hátoldalán: Contrafehtung der gewaltigen Vestung Gyula - Gyula fametszetű képe. Megjelent Münster, Sebastian: Cosmographiae. Basel, 1580. A képek alatt német nyelvű történeti leírás. Képek mérete: 120 x 150 mm. Üvegezett keretben
C. Girardet után, A., Simon metszése: A szív kérdése ( Die Herzensfrage. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. A. H. Payne kiadása. Kissé foltos. 17,5x13 cm
Hermann von Kaulbach (1846-1909) festménye után: Anya gyermekével, 1896. Heliogravűr, papír. Jelzett a nyomaton. Franz Hanfstaengl kiadása. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 42x34 cm
cca 1835 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): A máriapócsi kegykép (görögkatolikus ikon). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 16,5x11 cm