cca 1890-1900 80 db rotációs fametszet és nyomat, nagyrészt német festők művei után készült reprodukció, többségében a Moderne Kunst folyóiratból, vegyes állapotban, lap széle részben vágott, 41x29 cm körül
Carl Hermann Kuechler (1866-1903): Kerékpározó társaság (Radfahrer-Corso auf der Digue zu Ostende). Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. R. Bong kiadása, üvegezett fakeretben, 20,5×32 cm
Ewald Thiel (1855-1939): Hajón játszó matrózok (Die Matrosen auf S. M. Pallas spielen Bleilaatsch. Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 20×25 cm
Brochart, Constant Joseph (1816-1894) után, Eulenstein, Friedrich Theodor (1819 k.-1893) metszése: Lány galambbal (Ewelina). Acélmetszet, papír, üvegezett fakeretben. 13,5x10,5 cm