cca 1870 Divatillusztráció női fejdíszekről a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 31x23 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
Eduard Hildebrandt (1818-1868) akvarelljei után: 21 db lap a Reise um die Erde (világkörüli utazás) sorozatból, klf. helyszínekről: Ázsia (Macao, Siam, Bangkok, Fuzhou, Ceylon, Szingapúr, Fülöp-szigetek, Rangun, Bombay, Nagaszaki, Yokohama), Afrika (Kairó, Alexandria), San Francisco és Óceánia. Kromofakszimile, papír, eredeti kartonra kasírozva. R. Wagner, Berlin kiadása, XIX. sz. vége (1870-80 kö...
Rudolf Alt (1812-1905)-Franz Xaver Sandmann (1805-1856): Cidék a Városligetben. Rudolf Alt rajza alapján kőre rajzolt Xaver Sandmann, litográfia, papír, paszpartuban 14x19 cm