13697.
453. Lezárult gyorsárverés
Fotó
40 000 Ft
cca 1890 Herkulesfürdő (Băile Herculane, Herkulesbad), keménytáblás leporelló 10 db képpel, Bp., Klösz Gy. kiadása, dekoratív vászonborítóval, a borítón némi kopással, néhány kisebb folttal, egyébként jó állapotban, 17x11 cm