cca 1929 Szentjakabfa (Veszprém megye), Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, eredeti üveglemez negatívról készült 1 db modern nagyítás, 15x21 cm
cca 1890 Herkulesfürdő (Băile Herculane, Herkulesbad), keménytáblás leporelló 10 db képpel, Bp., Klösz Gy. kiadása, dekoratív vászonborítóval, a borítón némi kopással, néhány kisebb folttal, egyébként jó állapotban, 17x11 cm