cca 1890 Magas-Tátra (High Tatras, Vysoké Tatry), szálloda épülete, keményhátú fotó ifj. Divald Károly (Igló és Tátrafüred) műterméből, kissé sérült, foltos, 16,5x11 cm
cca 1930 Csíkszereda (Miercurea Ciuc), ünnepi körmenet, üzletek (Szvoboda Miklós könyvnyomda, stb.), nagyméretű fotó, Bíró József fényképész hidegpecsétjével jelzett, 22x17 cm
cca 1890 Olaszország 17 db nagy méretű keményhátú fotó, egy két folttal 33x25 cm / Italy 17 large photos of cities Napoli, Venezia, Roma, etc one-two with stains
cca 1890-1900 Alpes Maritimes Nice a Monaco, dekoratív, keménytáblás album 24 db fotóval, aranyozott félbőr-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza, foltos táblákkal, 26,5x19 cm