Fotó Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3015967
13566
453
2200
Photo
1963 Dobos Szilveszter (1932-2020) budapesti fotóművész, fényképész, szaktanár pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Eladó lány), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x17,7 cm 3015952
13567
453
Photo
1963 Fábos Mihály fotóművészeti alkotása (Cím nélkül), ezüst zselatinos fotópapíron, a szerző neve feliratozva, 23,5x16,5 cm 3015964
13568
453
Photo
1963 Laczy Zoltán dunaújvárosi fotóriporter és fotóművész pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Világnézet), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm 3015789
13569
453
Photo
cca 1975 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db jelzés nélküli, vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,6x23 cm 3015852
13570
453
Photo
1975 Kopecskó János zalaegerszegi fotóművész Esztergomban készített vintage fotóművészeti alkotása (Napi fogás), ezüst zselatinos fotópapíron, feliratozva, 20x16,5 cm 3015943
13571
453
Photo
1965 Görbe Ferenc bajai fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Architektura, Kőszeg), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x15,8 cm 3015944
13572
453
Photo
1965 Kocsis Iván (1931-2020) váci fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Oroszlánfej, Ják), ezüst zselatinos fotópapíron, 18,2x24,2 cm 3015951
13573
453
Photo
1965 Markó Ödön (1920-1984) győri fotóművész vintage fotóművészeti alkotása (Római út, Szombathely), feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 18,2x24 cm 3015894
13574
453
Photo
1966 Pécs, dr. Mártonyi Imre feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm 3015950
13575
453
Photo
1965 Réti Pál (1918-1989) budapesti fotóművész által aláírt, vintage fotóművészeti alkotás (Pécsi táj), ezüst zselatinos fotópapíron, felületén kopásnyom, 23,5x17,5 cm 3015903
13576
453
Photo
1965 Panyik István feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Randevú), ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24,2 cm 3015891
13577
453
Photo
1969 Rezsek György nagykanizsai fotóművész pecsétjével jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Építkezés), ezüst zselatinos fotópapíron, 18x21,2 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft