Fotó

Tételek száma: 422

1969 Zala György zalaegerszegi fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Illés rajongók), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
13578.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

1969 Veres Mihály salgótarjáni fotóművész pecsétjével jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (zuhany alatt), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x13,5 cm
13579.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

cca 1939 Reich Péter Cornel budapesti fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (Dél-magyar parasztasszony viselete), feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 23,2x17,8 cm
13580.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1931 Orphanidesz János (1876-1939) aláírásával jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Alagon), művészfólián keresztül másolva, képméret 16x11 cm, papírméret 24x18 cm
13581.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1970 Dunaújváros, Bíró Tibor: Sarokház című, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, 24x15,5 cm
13582.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1975 Stalter György budapesti fotóművész Balmazújvárosban készített vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, az eredeti felirat átvilágítva olvasható, mert a kép egy albumlapra van felragasztva, 24x18 cm
13583.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1963 Szeitl Mária (?-?) veszprémi fényképész és fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Hordók), ezüst zselatinos fotópapíron, albumlapra felragasztva, az eredeti felírás átvilágítva is olvasható, 24x18 cm
13584.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

cca 1934 Orphanidesz János (1876-1939) vegyileg színezett, vintage fotóművészeti alkotása, a ,,Lulu nevető" felirat a szerzőtől származik, ezüst zselatinos fotópapíron, 30x20 cm
13585.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

cca 1936 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás (Motoros nő), jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, későbbi nagyítás (cca 1958), 15,8x11,5 cm
13587.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

13588.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

David Stuart Sutherland (1966-): High Street, Damascus, 2000. Fotó után készült nyomat, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 31,5x47 cm
13589.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

2021 Molnár Marcell (1989-): Kiút a városból, (Budapest), fotó, hátoldalon feliratozva, 40×30 cm
13590.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft