cca 1930-1980 A Szegedi Kenderfonó Gyárral kapcsolatos fotóanyag, össz. 57 db fotó, részben feliratozva, változó állapotban, 9x6 cm és 25x18,5 cm között
cca 1900-1910 Előkelő hölgyek és urak csoportképe, osztrák-magyar hajóstisztek társaságában, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, szélén kis sérülések, 36x24 cm / Group of elegant ladies and gentlemen with Austro-Hungarian naval officers, large-size vintage photo, slightly damaged edges
cca 1940-43 össz. 3 db osztályfotó. 1942/43 évi Budapestiu M. Kir. Postanövendék Szaktanfolyam Távirásu Tagozatának igazgatója, előadói és végzett növendékei, L'art Fotószalon, Bp. + 1940 Csillaghegy, Miasszonyunkról elnevezett leányiskola IV. osztály, Marga Mária felvételee + 1942 ismeretlen helyszín