1 400 Ft
A bizánci irodalom kistükre. Vál., a bevezetést, az ismertető szövegeket és a jegyzeteket írta, valamint a képanyagot összeállította: Dimitriosz Hadzisz. "A bizánciak a magyarokról című részt összeáll., a bevezetést, az ismertető szövegeket írta, valamint a képanyagot összeállította: Kapitánffy István. Bp., 1974., Európa. Kiadói egészvászon-kötés.