5 000 Ft
Rákosi Viktor munkái 16 kötete (1-3, 5-7, 9-11, 13-15,17-20.) Bp., 1903-1911, Révai. Kiadói szecessziós, aranyozott festett egészvászon-kötés, változó állapotban, a borítókon kopásnyomokkal, a borítón és a lapéleken kis foltokkal.