Régi Magyar Könyvtár 1-4. Szerk.: Heinrich Gusztáv.
1. Aranyos-Rákosi Székely Sándor: A székelyek Erdélyben.;
2. Bayer József: Pálos iskola-drámák a XVIII. évszázadból.
3. Fülöp Árpád: Csíksomylói nagypénteki misztériumok.;
4. Heltai Gáspár Esopusi meséi.
Bp., 1897, Franklin, 122+2; 79+1, 242+1; 304 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.