19111.
453. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
6 000 Ft
Századunk névváltoztatásai. Helytartósági és miniszteri engedéllyel megváltoztatott nevek gyűjteménye 1800-1893. Eredeti okmányok alapján összeállÃtotta a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság egyik igazgató-választmányi tagja. Bp., 1895, Hornyánszky Viktor, 253+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borÃtóval, ragasztott, hiányos gerinccel, az elülsÅ‘ szennylap sérült, ragasztott, a többi lap túlnyomórészt jó állapotban.