Szerk.: Ignácz Erzsébet: Pénzintézetek: Bankélet és hitelviszonyok Északkelet-Magyarországon-1844-1949. Dobrossy István és Rémiás Tibor előszavával. Miskolc, 1992. Borsodi Nyomda. Papírkötés.
Révész Bálint: Confirmatióra, s Ur asztalához először járulhatásra készitő rövid vallásos oktatás. 1858, Tegledi K. Lajos tulajdona. Kiadói papírkötésben, sérüléssel.
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete (Athenaeum-ny), 384 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapokkal. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival.