Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2922733
19377
453
Nagy Bandó András: Isten bikiniben. DEDIKÁLT! Orfű, 2010., Szamárfül. Kiadói kartonált papírkötés. 2989702
19378
453
Boros György: Dr. Brassai Sámuel élete. Kolozsvár, 1927, Minerva. 372 p. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan példány. 1592254
19379
453
Kiss József összes költeményei. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 3017948
19380
453
Temetőkert. Szerk.: Seléndy Szabolcs. Bp., 1972., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban. 3017937
19381
453
Arany János 1817-1882. Bp., 1967, Petőfi Irodalmi Múzeum, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. 2944381
19382
453
Gyurcsány Ferenc: Blogkönyv 2006-2007. Bp., 2008., Gabo. Kiadói kartonált papírkötés. 3022216
19383
453
Lukács György: A realizmus problémái. Ford.: Gáspár Endre. (Bp., 1948), Athenaeum. 391+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. 3022223
19384
453
Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2980527
19385
453
Isabelle Chabeur - Nathalie Valax: 100 legendás toll. Ford.: Székely Miklós. Bp., 2006, Arena 2000 Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 2971522
19386
453
K. Pintér Tamás: Egy építész vázlatkönyvéből. Törökországi rajzok. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban. 2984803
19387
453
5 darab kötet az Egyetemes Regénytár és Az Athenaeum Olvasótára sorozatból. Blicher Clausen: Heine Inga, Roberts Sándor: Lou, Edward Bellamy: Ida, Daudet Alfonz: A család támasza I-II. Mind kopottas egészvászon kötésben, egyik sérült gerinccel. 2945150
19388
453
S. Nagy Anikó: A tea kultúrtörténete. Bp., 1999., Pallas Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft