Majakovszkij, Vlagyimir Vlagyimirovics: Lenin. Ford.: Radó György. Az eredeti linóleummetszeteket Raszler Károly készítette. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal. Számozott (671./800) példány. Csak 800 példány bőrkötéses!
Párkány Antal: Sas Andor helye a csehszlovákiai magyar kulturális életben. Bratislava/Pozsony, 1975, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 700+120 példányban.
Dr. Hencz Lajos (szerk.): A Magyar Posta története és érdemes munkái. Bp., 1937, Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
Karinthy Frigyes: Két hajó. Elbeszélések. Új Egyetemes Regénytár. Bp.,1944, Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Karinthy Frigyes: Így láttátok ti. A háborús irodalom karrikatúrája. A borító Biró Mihály munkája. Bp.,1917, Dick Manó, 212+4 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval, kissé szakadozott borítószélekkel, névbejegyzéssel.
Karinthy Frigyes: Holnap reggel. (Tragikomédia három felvonásban). Modern Könyvtár 85-89. Békéscsaba, 1916, Tevan, 120 p. Első kiadás! Kiadás papírkötés, sérült, szétvált gerinccel, a hátsó borító leszakadt, sérült.
Jelbeszéd. (Válogatott novellák.) A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,[1921],Dick Manó,(Korvin-ny.), 158+2 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a hátsó borító foltos, egy két lap szélén szakadással, de ezeket leszámítva jó állapotban.