Sonkoly Károly: A klasszicista Pécs építőmestere - Piatsek József (1781-1854). Pécsi Regélő 1. Pécs, 2003, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Manoscritti. Miniature. Incunabuli legature. Libri figurati dei secoli XVI e XVIII. (Kiállítási és árverési katalógus). Milano, 1927, Libreria Antiquaria Ulrico Hoepli, (6)+173+(3) p. + 110 t. Olasz nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, részben kissé laza fűzéssel, tulajdonosi névbélyegzővel, az első 11 oldalon ceruzával beírt árakkal.
Rózsa György: "Itt nyújt az élet örömet, fájdalmat, tövist és rózsákat". Kőrössy Albert Kálmán és a Munkácsy utcai gimnázium Bp., 2014. Pauker. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval
KISOSZ Füzetek, 3 db: Óraismeret. Összeállította: Vályi Huba. Hn.,1990, Printself Kft,(Szövorg-ny.), 174 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, néhány oldalon tollas jelöléssel, jegyzetekkel. + Ékszerismeret. Drágakövek, nemesfémékszerek és dísztárgyak, régi és antik nemesfém tárgyak. Összeállította: Gazdig Tibor. Hn., 199...
Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. 352 ábra a szövegben. Bp., 1885, Franklin, XIII+3+763 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói álbordás egészbőr-kötés, mintás lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, javított gerinccel.