Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 362

Perényi Imre 3 műve:   Település tervezés. Városépítéstan II. rész. Bp., 1958 - 1963, Tankönyvkiadó. 1. és 2. kiadás.;   A korszerű város. Gondolatok a várostervezés múltjáról és jövőjéről. Bp., 1967., Műszaki.;   Valamint 2 további művészeti könyvtétel:   Kóródi József - Kőszegfalvi György: Városfejlesztés Magyarországon. Bp., 1971., Kossuth.;   Városrendezés Magyarországon. Összeáll.: Virágh Pál. Bp., 1968., Városépítési Tudományos és Tervező Intézet.  Különféle kötésekben. Változó állapotban.
18622.

Perényi Imre 3 műve: Település tervezés. Városépítéstan II. rész. Bp., 1958 - 1963, Tankönyvkiadó. 1. és 2. kiadás.; A korszerű város. Gondolatok a várostervezés múltjáról és jövőjéről. Bp., 1967., Műszaki.; Valamint 2 további művészeti könyvtétel: Kóródi József - Kőszegfalvi György: Városfejlesztés Magyarországon. Bp., 1971., Kossuth.; Városrendezés Magyarországon. Összeáll.: Virágh Pál...

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Lyka Károly 6 könyve:  A táblabíró világ művészet. Magyar művészet 1800-1850.;  Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.;  Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896.; Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig. Magyar Művészet 1896-1914.; Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914.;  Festészetünk a két világháború között. Visszaemlékezések 1920-1940.; Bp., 1981-1984., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18623.

Lyka Károly 6 könyve: A táblabíró világ művészet. Magyar művészet 1800-1850.; Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.; Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896.; Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig. Magyar Művészet 1896-1914.; Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914.; Festészetünk a két világháború között. Visszaeml...

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Jerome Bosch. hn, 1963., Amis des Arts. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karcos, kissé kopott papír védőborítóban.
18624.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

A magyar grafika külföldön. Bécs 1919-1933. (Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria grafikai gyűjteménye alapján). Szerk.: Born Miklósné. (Bp., 1982), Magyar Nemzeti Galéria, 72 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
18625.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

18626.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

18627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Deim Pál festőművész kiállítása. Szentendre, 1969, Ferenczy Múzeum, 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
18628.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

18629.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

18630.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Bak Imre: Festmények, Gemälde, Paintings. Szerk.: Simon Zsuzsa. Bp., 1987, Műcsarnok. Kiállítási katalógus, színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
18631.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

18632.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

18633.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft