Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2668915
18769
453
Books: Architecture, Art
2000-2001 Enigma művészetelméleti folyóirat VII-VIII. évf.,2000-2001., 26-27. sz. Szerk.: Lackfi János. 2668951
18770
453
Books: Architecture, Art
Műcsarnoki beszélgetések. Szerk.: Nagy Gabriella. Válogatta: Héjj Klára és Nagy Gabriella. Bp., 1999., Műcsarnok - Folyóiratolvasó Klub. Kiadói papírkötés. 2986047
18771
453
Books: Architecture, Art
Ézsiás István: Hommage á Moholy-Nagy. Kiállítási katalógus. Bp., 2003, Laczkó Dezső Múzeum, 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés. 3017810
18772
453
Books: Architecture, Art
A Magyar Szemle Kincsestára 51., 55., 61. A százéves Nemzeti Színház, A zenei formák története, A magyar kereskedelem története. Bp., Magyar Szemle. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2985918
18773
453
Books: Architecture, Art
Czóbel Béla festőművész kiállítása. Akvarell, grafika, és újabb képek. Bp., 1958, Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés. 2955639
18774
453
Books: Architecture, Art
Tőkeiné Egry Margit-Lorányi Judit (szerk.): Tisztelet Gyarmathy Tihamérnak. Bp., 2005, Fővárosi Képtár. 36 p. Gyarmathy Tihamér műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés. 2986011
18775
453
Books: Architecture, Art
Hajdu István: Hencze. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Színes és fekete-fehér képekkel, Hencze Tamás műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés. 3019191
18776
453
Books: Architecture, Art
Orbán Sándor kolozsvári festőművész. Bp., 2001, Codex Print. Orbán Sándor képeivel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés. 3019694
18777
453
Books: Architecture, Art
Korniss Dezső 1908-1984. Fészek Galéria 1994. Budapest,1994, k.n. Korniss Dezső képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés. 3019686
18778
453
Books: Architecture, Art
Barcsay Jenő festőművész gyűjteményes kiállítása. Kiállítási katalógus. Bp., 1966, Ernst Múzeum, (Egyetemi Nyomda.) Kiadói papírkötés. 3015309
18779
453
Books: Architecture, Art
Sümegi György: Bényi Árpád festőművész. (Börtön és betiltás: 1956, 1966.). A szerző, Sümegi György (1947-) művészettörténész által ALÁÍRT! Debrecen, 2017, Tiszántúli Református Egyházkerületi Gyűjtemények. Gazdag képanyaggal, Bényi Árpád műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2987926
18780
453
900
Books: Architecture, Art
El Kazovszkij. Kiállítása az Aranytíz Művelődési Központban. Bp., é.n., k.n.. 6 sztl oldal. Színes képekkel, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási prospektus. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft