Völckers, Otto: Dorf und Stadt. Eine deutsche Fibel. Leipzig, 1942, L. Staackmann, 130+(2) p. Számos szövegközi illusztrációval. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban,
Az én múzeumom c. művészeti sorozat 9 kötete. Bp., (cca 1965-1975), Képzőművészeti Alap. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban, részben beragasztott, részben felhasználható képmellékletekkel, teljességre nem ellenőrzött.
Történeti festő a XX. században: András Tibor. Sümegi György elemző tanulmányával. Bp., 2017, Argumentum. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Wolfgand Schwatlo: M. J. Hummel. Sammlerhandbuch. Teil I: Raritäten und Sammlerstücke. Mit ca. 260 Farbabbildungen und ca. 3300 Wertangaben. Niedernhausen, 1993, Schwatlo GmbH. 192 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, néhány lapon magyar nyelvű tollas jegyzetekkel.