M. Szűcs Ilona - Kaposi Endre - Kincses Károly: Martsa Alajos és művészbarátai. A magyar fotográfia történetéből 20. (Kecskemét), 2001, Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Banner Zoltán: Fuhrmann Károly. A szerző, Banner Zoltán (1932-) művészeti író által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1991, Kriterion. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kürti Emese (szerk.): Moholy-Nagy László. Új viszonylatok. Bp., 2011, Ludwig Múzeum Baráti Köre Egyesület. 62 p. Moholy-Nagy László fotóművészeti alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Közös tér. II. Ipar- és Tervezőművészeti Nemzeti Szalon 2022. Common Space. 2nd National Salon of Applied Art and Design 2022. Szerk./Edited by. Götz, Eszter. Bp., 2022, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
La sede central de Tabacalera. Dos edificios para la historia de Madrid. Szerk.: Helena Iglesias. H.n., 1986, Tabapress. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói egészvászon tokban.
Sárádi Kálmán: Művészi kovácsolás. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó, 408 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Domanovszky György: A magyar nép díszítőművészete I-II. köt. Bp., 1981, Akadémiai kiadó. A II. kötet képkötet, benne gazdag, rendkívül izgalmas képanyaggal. Kiadói egészvászon kötésben, javított kiadói papír védőborításban.
Fotó Inkey. Egy fényképész visszaemlékezései. Memories of a Photographer. Szerk.: Kincses Károly. A fotóművész, Inkey Tibor (1908-1998) által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány. Bp., 1993., Pelikán - Magyar Fotóművészek Szövetsége. Magyar és angol nyelven. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
Marton László: Életutam. Bp., 2010, Marton Galéria. A művész özvegye által DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
Bíró, Anna: Huon-öböli fej- és melldíszek. Bíró Lajos Gyűjteménye 1. Head and Chest Ornaments from Huon Golf. Lajos Bíró's Collection 1. Catalogi Musei Ethnographiae 19. A Néprajzi Múzeum Tárgykatalógusai. Bp., 2019., Néprajzi Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.