6 000 Ft
Gonda Moshe Élijahu: A debreceni zsidók száz éve. A mártÃrhalált halt debreceni és környékbeli zsidók emlékére. Tel-Aviv,én.,Debreceni Zsidók Emlékbizottsága, 409+3+264 p. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és héber nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, laza, kissé sérült fűzéssel.