1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Perls Ármin: Beszédek III. Írta Perls Ármin főrabbi. Pécs, 1908, Irodalmi és Könyvnyomdai Rt. Félvászon kötésben, sérült gerinccel, borítóval és kötéssel, gerincre és borítóra papír ragasztva, néhány lapon foltokkal valamint tollas és ceruzás jelölésekkel, kissé megviselt állapotban.