18934.
453. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 400 Ft
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával. Kiadói egészvászon kötés, sérült és utólag összevart gerinccel, első címlap és néhány lap nélkül, kijáró lapokkal.