18927.
453. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret. Átdolgozta: Loczka Alajos. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó, 1207 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal.